www.forumin.com
Merhaba
Foruma hoş geldiniz Konuları görebilmeniz için lütfen üye olunuz
www.forumin.com
Paylaşımın Adresi
mustafa ve alimetin
www.forumin.com
Merhaba
Foruma hoş geldiniz Konuları görebilmeniz için lütfen üye olunuz
www.forumin.com
Paylaşımın Adresi
mustafa ve alimetin
www.forumin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.forumin.com

İşte sizin forumunuz

AnasayfaportalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuzdan tam yararlanmak için lütfen üye olunuz

Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}

YazarMesaj
hacking

hacking

Aktiflik :
 Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}  Left_bar_bleue999 / 999999 / 999 Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}  Right_bar_bleue

rep gücü : 2291

Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}  Empty
MesajKonu: Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}     Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD MeoBoot Multiboot {23.08.10}  EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 12:25 pm

!!! DM800 HD PVR KULLANAN ARKADAŞLARIM İÇİN ÖZEL HAZIRLADIM HAYIRLI OLSUN !!!

!!! DİKKAT ORJİNAL CİHAZ KULLANANLAR İÇİNDİR !!!

!!! DİKKAT KANAL ARAMALARINI AĞ ARAMA KAPALI YANİ (HAYIR SEÇİLİ) OLARAK YAPARSANIZ ÇOK HIZLI KANAL TARAMASI YAPAR !!!

!!! satellites.xml generated with Satloader (c) 2009 Ismail Demir THX TO Ismail Demir !!!

MeoBoot kullanan arkadaşlar için aşağıda resimli olarak anlatmaya çalıştım bu imajı kullanacak arkadaşların çok dikkat etmesi gereken bir püf noktası var usb formatlarken bunu gözden kaçırmayın detaylı bilgileri alttaki resimlerde göreceksiniz zaten, imaj için kullandığım malzemeler sırası ile şöyle....

1: DM800 HD PVR
2: DM8000 İLE VERİLEN ANAHTARLIK USB STİCKLER 500MB SİZ DİLEDİĞİNİZİ KULLANIN
3: Gemini2 Project 5.1 OE1.6 DM800 HD PVR MeoBoot Multiboot İMAJ (özel derlemem)
4: MEOBOOT PLUGİNS
5: İMAJ FLASH A YÜKLENECEK

Temiz ve hatasız bir kurulum için ilk önce kullanacağınız USB yi cihazdan çıkarın ve PC de Windows ta FAT32 olarak formatlayın USB stick kullandığım için imaj da format atarken Label kısmına USB adını verdim en üstte PÜF noktası gözden kaçırmayın diye yazdım zaten alttaki resimlerdede göreceksiniz....

Burda normal Boot ekranı....

Burdada MeoBoot Plugins....

İmaj kurduktan sonra hemen DEVİCES MANAGER a girin....

Cihaza takılı olan USB seçin ve kumandadan mavi tuşa basın....

İnitialize üstünde kumandadan OK leyin....

DİKKAT !!! Burda Device Label kısmına mutlaka küçük harf ile usb yazın ve kumandadan yeşil tuşa basın....

Formatlama bittikten sonra Menu Plugins de MeoBoot seçip OK leyin karşınıza alttaki gibi /media/usb gelecek üstüne gelip kumandadan OK tuşuna basın MeoBoot kendini yeniden başlatacak ve resimdeki gibi USB stick resmi belirecektir....

Daha sonra FTP ile aşağıdaki yolları takip edin....

Devam....

Devam....

FTP ile buraya Newnigma 3.0.1 yolladım....

Ben deneme olarak Newnigma 3.0.1 seçtim burda Flash daki Gemini de settings var ise ve aynı settings i yeni imaja taşımak istiyorsanız YES seçeneğini aktif yapın....

Kopyalama bittikten yaklaşık 5 dakika kadar bekleyin yükleme bitince cihaz kendi kendine reboot yapar....

Cihaz açılırken MeoBoot Arayüzü karşınıza gelecek burda install ettiğiniz imajın üstüne gelin ve kumandadan OK leyin diğer ikinci imaj kurulmaya başlayacaktır....

DİKKAT !!! KENDİNE GÜVENMEYEN YÜKLEMESİN HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM....

http://www.multiupload.com/ABTO8DV2E4

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Gemini2 Project 5.1 DM800
» DM800: Newnigma2 v3.1.1
» EDG-Nemesis-2.0-Experimental-dm800-e2-OE(1.6)
» DM800 Hangi eklenti(plugin) ne işe yarar?